Classic Solitaire Oyna indir

Classic Solitaire oyununu ücretsiz download ederek indirebilir ve herkesin bilgisayarda oynadığı oyunu nasıl oynanır? online oyuncularla oynabileceğiniz kağıt oyunudur.

Classic Solitaire herkesin bilgisayarında yer alan ve hemen herkesin canı sıkıldığında muhakkak göz attığı oyunlardan bir tanesidir. Binlerce kişinin severek oynadığı bu oyun birçok bahis adresinde online şekilde de oynanabilmektedir. Özellikle keyifli zaman geçirmek adına iskambil kâğıtlarını tercih edenler için Classic Solitaire online oyununun vazgeçilmez olduğu bilinmektedir.

Classic Solitaire Nasıl Oynanır

Solitaire klasik oyunu, yan yana 7 sıralı iskambil kâğıdından oluşan Classic Solitaire oyunu 52 adet kâğıtla oynanmaktadır. İlk sırada 1, ikinci sırada 2, üçüncü sırada 3, dördüncü sırada 4, beşinci sırada 5, altıncı sırada 6 ve yedinci sırada 7 olmak üzere iskambil kâğıtları kat kay konmaktadır.

En üsttekinin açık olduğu konuma gelindiğinde temel amacınız sıralama yapmaktır. Ardışık olan kâğıtların her birini dizdikten sonra yeni bir sıralama için dağıt kısmına tıklamanız yeterli olmaktadır. Tüm oyun boyunca eksiksiz dizimi tamamladığınızda oyunu da sonlandırmış olduğunuz görülmektedir.

Android cihazlarınıza Classic Solitaire download ederek ücretsiz ve online oynamak için indirebileceğiniz adresi https://play.google.com/store/apps/details?id=com.slots.cardgames.classicsolitaire