Governor Of Poker Oyunu Oyna

Governor Of Poker oyunu nasıl oynanır? hileleri nelerdir? ve başarılı olabilmek için oyunu oynarken nelere dikkat etmeniz gerektiğini detaylı bir şekilde anlatacağım.

Governor Of Poker temalı poker oyunlarını sevenler için tercih edilebilir en başarılı oyunlardan biridir. Düzenli ve bir o kadar da başarılı olan bu oyun belli bir kurgu üzerinden ilerletilmektedir. Hem grafikleri hem de hikâyesi oynayanları oyna bağlamaktadır. Bir Texas Holdem görüntüsü taşısa da oyunda ufak tefek değişiklikler olduğu göze çarpmaktadır.

Hem eğlenceli hem de sizi içine çeken bir oyun arayışında olursanız Governor Of Poker oyununu tercih edebilirsiniz. Yalnızca birkaç dakika içinde aradığınızı verebilecek bir oyundur.

Governor Of Poker Nasıl Oynanır?

Governor Of Poker oyununa başlayabilmek için ihtiyacınız olan tek şey play tuşuna tıklamaktır. Sonrasında karakterleri hareket ettirerek poker masasına oturabilirsiniz. Governor Of Poker oynamak için masaya oturduktan sonra kuş bakışı bir görüntü ile tüm oyuncuları aynı masada görmeniz mümkündür. 9 kişinin yer aldığı masada sizin karakteriniz mavi kıyafetli olandır. Eli ekrana açık olduğu için kartlarınızı görüp hamleler yapabilmeniz mümkündür.

Elinize gelen ve dağıtıma açılan kartlarla ne kadar oynayacağınıza karar verebilir, size gelen sırada hamlenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Governor Of Poker Ne Kadar Sürer?

Governor Of Poker diğer poker oyunlarında olduğu gibi ele bağlıdır. Eliniz ne kadar iyi ise oyunu o kadar çabuk bitirebilirsiniz. Aynı şekilde masada bulunan diğer kişiler de oyunu o kadar kısa sürede sonlandırabilmektedir. Çoğu zaman daha uzun süren oyunda bahsiler ve hamleler zamanı belirlemektedir. Ayrıca sıra size geldiğinde hamlenizi yapmazsanız oyunda ikaz almaktasınız.