Rulet 9 Oyunu Oyna

Rulet 9 oyununda yapmanız gereken son derece basittir. Oyunu oynayabilmek için size verilen 0.25, 1, 5, 25, 100 ve 500 limitli pulları paranıza uygun şekilde planlamalısınız.

Rulet 9 oyunu oynarken bunu yapabilmek için öncelikle bahsi nasıl oluşturacağınızı düşünmelisiniz. 1-18 ya da 19-36 arasında bir bahis oluşturabilmeniz mümkün olmaktadır. Bu ikisini ya da birini tercih ederek tercih ettiğiniz jetonu yerine yerleştirmelisiniz.

Yerleştirme işleminin arkasından play tuşuna tıklayıp çarkın dönmesini beklemelisiniz. Çark döndükten sonra topun hangi numarada kaldığına bakmalısınız. Jeton yerleştirdiğiniz sayılardan biriyse tahmininiz tutmuş demektir. Bu sayede kazandığınız oranda aşağıda hanenizde görünecektir.

Rulet 9’da Kazanmak Mümkün mü?

Rulet 9 oyunu da diğer rulet çeşitleri gibi kazanmanın mümkün olduğu bir oyundur. Nitekim kazanabilmeniz için kısa bir deneme yapmanız da mümkündür. Denedikten sonra ne kadar kolay olduğunu, basit şekilde oynanabildiğini anlarsınız.

Kazanabilmek için ekstra bir çaba sarf etmenize gerek yoktur çünkü şansınız açık olursa tahmin ettiğiniz sayı tutacak ve ekranda kazandınız yazısı yer alacaktır.

En az 1 en fazla 100 jeton kullanabileceğiniz rulet 9’da hesabınızı iyi yapmanız önemlidir.

Rulet 9 Oyna

Rulet 9 oyununda karşınıza büyük bir sistem çıkmaktadır. Oldukça gelişmiş bir içeriğe ve düzene sahip olan oyun için aşağıda yer alan jetonlardan herhangi birini ya da birkaçını seçip oyuna başlama işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. 0.25, 0.50, 1, 5, 10, 20, 50, 100 ve 200 olan jetonlardan en az ve en yüksek limit kuralına uyarak istediğiniz herhangi bir tanesini seçebilirsiniz.

Tek bir tıkla oyunu başlatıp çıkan sayıyı öğrenebilirsiniz. Sonrasında kazanıp kazanmadığınız ekranda gösterilecektir.