Süper Nudge 6000 Slot Oyunu

Süper Nudge 6000 Slot oyunu modern makinalardan oluşan ve bonus özelliklerinin birçoğunu bulabileceğiniz eğleceli bir canlı slot oyunu olup en çok oynanan online slot oyunları arasında yer almaktadır.

Süper Nudge 6000 oyunu Türkiye’de en çok oynanan slot oyunlardan bir tanesidir. Yalnızca Türkiye’de değil dünyanın pek çok yerinde profesyonel şekilde oynandığı ve hızlı şekilde kazandırdığı görülmektedir. İyi bir ödül kazanma şansına sahip olabilmek isterseniz bu oyunda makinelere güvenmelisiniz. Üstelik çevirme şansınızla gelen bonuslar çok hızlı başarı elde etmenizi mümkün kılacaktır.

Temel mod ve süper metre mod sahibi olan Süper Nudge 6000 oyunu, popülerliğini görsel efektlerine ve içeriğine borçludur. NetEnt tarafından desteklenen oyun, son modern slotlarda görülen bonus özelliklerinin birçoğunu da barındırmaktadır.

Süper Nudge 6000 Slot Oyna

Süper Nudge 6000 slot oyunu, 3×3 makaraya sahip, 5 ödemeli bir slot makinesinden oluşmaktadır. 2 ayrı 3×3 makarasının olması oyunu daha keyifli hale getirmektedir. Ana oyunda limon, üzüm, dolar gibi gelenekselleşmiş semboller kullanılırken üst makarada altın kronlar, şanslı yediler yer almaktadır. Bu bakımdan oyunun hem geleneksel hem de modern olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Free spin ve diğer cazip bonusları elde etmenizi mümkün kılan oyunda gerekli çizgileri canlandırarak bonusları elde edebilirsiniz. Tercih edenler için ikinci mod olan süper mod ise 10 jetonla en yüksek kazançlara teşvik etmektedir.

Süper Nudge 6000 kazandırır mı?

Süper Nudge 6000 oyununu hangi adreste oynadığınız çok önemlidir ancak genel olarak bakıldığında oranlarının %75 civarında olduğu görülmektedir. Birçok oyuna kıyasla daha az olan bu oyunda satır eşleştirmeye karar vermeniz halinde %96’ya kadar çıkış yapabilmeniz mümkündür.

Avrupa’da kafe ve barlarda, Türkiye’de birçok casino adresinde en çok oynanan oyunlardan olan Süper Nudge 6000 bir o kadar da kazandıran bir oyun olarak bilinmektedir.